Series
Ratings
46
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0
Mother GamesRated ★ 4.5- Pandemic: How to Prevent an OutbreakRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 4.5
DopplegangerRated ★ 4.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0