Series
Ratings
93- Ms. MarvelRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0- Animal Season 1Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 4.0
사슴남자Rated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
ROOKIES SpecialRated ★ 4.0
스즈키 선생님Rated ★ 4.0
RookiesRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0
My BoysRated ★ 3.5