Series
Ratings
18- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- BootsRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- American PrimevalRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0