Series
Ratings
77
The Hours of My LifeRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 3.0
SproutRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.5