Series
Ratings
23
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5