Titles you rated
- QueenmakerRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
- MelancholiaRated ★ 2.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5- My Little TelevisionRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5