Series
Ratings
31- Mask GirlRated ★ 3.5
0.5 no OtokoRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 4.0- Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
Touch Your HeartRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0