Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0- All for the WinnerRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0