Titles you rated
- Record of Ragnarok ⅢRated ★ 1.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 1.5- Record of Ragnarok IIRated ★ 1.5
Record of RagnarokRated ★ 1.5- Taxi Driver 2Rated ★ 2.0

Taxi DriverRated ★ 2.0- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 괴물의 시간Rated ★ 0.5
Tokyo TrialRated ★ 1.0- Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.5
- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 1.5
- Girl From NowhereRated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5