Series
Ratings
17
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5- Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 5.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5
그 날 본 꽃의 이름을 우리는 아직 모른다Rated ★ 4.5