Series
Ratings
41
Master of NoneRated ★ 4.0
LilyhammerRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0- 3%Rated ★ 4.0
- CLUB DE CUERVOSRated ★ 4.0
The ExpanseRated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0- RiverRated ★ 4.0
Happy ValleyRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0