Movies
Ratings
151
JumperRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
ShadeRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.0