Movies
Ratings
1649
Machete KillsRated ★ 3.0
Tragedy GirlsRated ★ 3.0- Pretty LethalRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 3.0
Never BlinkRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Troll 2Rated ★ 3.0
Alien Invasion: S.U.M.1Rated ★ 3.0
Peter Pan's Neverland NightmareRated ★ 3.0
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
In the Lost LandsRated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 3.0- V/H/S/94Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
NovocaineRated ★ 3.0- Day ZeroRated ★ 3.0
- Heads of StateRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5