Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0