Series
Ratings
21
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
HERORated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5