Series
Ratings
44- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5- Inspector GadgetRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.0