Series
Ratings
154- Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Lucky LouieRated ★ 3.5
Powerpuff GirlRated ★ 4.0- Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5