Titles you rated
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0