Series
Ratings
217- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
- Emily in ParisRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 1.0
- I Am SoloRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
- Doona!Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Witch Hunt 2023Rated ★ 4.0
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5- Jinny's KitchenRated ★ 3.0