Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.5- EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
OshinRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0