Series
Ratings
253- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- First LoveRated ★ 4.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- 남주서치Rated ★ 5.0
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0- Europe Outside Your Tent Season 1Rated ★ 1.0
- The RamyeonatorRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
House on Wheels Season 2Rated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 1.0- Shooting StarsRated ★ 0.5
勇者警察ジェイデッカーRated ★ 4.0- 영화가 좋다Rated ★ 0.5
- 삼시세끼 LightRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 1.0