Titles you rated
- The Price of ConfessionRated ★ 1.0
- NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
LiveRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.5
Elfen LiedRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Made In AbyssRated ★ 3.0