Series
Ratings
199
Sgt. FrogRated ★ 3.5- The Genius: Rules of the GameRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Black Butler 2Rated ★ 2.0
Black Butler: Book of CircusRated ★ 2.0
Black ButlerRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
절원의 템페스트Rated ★ 3.0
www.working!!Rated ★ 2.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0- Begin Again Season 1Rated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
Shin AtashinchiRated ★ 2.5