Series
Ratings
45
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5