Series
Ratings
73
Padam PadamRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 0.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
The King of DramasRated ★ 1.5
My PrincessRated ★ 1.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 1.5
MonstarRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 2.0- D-DayRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 2.5
Mrs. CopRated ★ 2.5