Series
Ratings
225
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 2.5
- 천하제빵Rated ★ 1.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.5