Series
Ratings
192
The PenthouseRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Oh My BabyRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
When I Was the Most BeautifulRated ★ 1.5
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 2.5
My Moochy BoyfriendRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Movie RoomRated ★ 5.0

Kkondae InternRated ★ 2.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.0
Good CastingRated ★ 3.0
Once AgainRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0