Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0