Series
Ratings
53
Gu Family BookRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0