Series
Ratings
31
American GodsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 4.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0