Series
Ratings
58
ChernobylRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
K-ON!!Rated ★ 4.0
A Sister's All You NeedRated ★ 2.5
두근두근 비밀친구Rated ★ 5.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 1.5
When they Cry : KiraRated ★ 4.5
Higurashi When They CryRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5- My Little TelevisionRated ★ 3.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 2.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0