Series
Ratings
16- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 1.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0