Titles you rated

If We Were A SeasonRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0