Series
Ratings
65- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5