Series
Ratings
15
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
IslandRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0