Series
Ratings
61- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Romance in the RainRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The ListenerRated ★ 2.5