Series
Ratings
22
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0