Titles you rated

Princess HoursRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 4.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0