Series
Ratings
565- Undercover High SchoolRated ★ 2.5
- Dynamite KissRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0- Head Over HeelsRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 2.5- Dear XRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- All's FairRated ★ 1.5
- Ms. IncognitoRated ★ 1.5
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- HollywoodRated ★ 4.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Good PartnerRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 1.5
- The Judge from HellRated ★ 3.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- Divorce InsuranceRated ★ 1.5
- Tastefully YoursRated ★ 2.5