Series
Ratings
194- Dear XRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
- Head Over HeelsRated ★ 2.5
- Tastefully YoursRated ★ 1.5
Normal PeopleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Melo MovieRated ★ 3.5
- Love ScoutRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0- The Number You Have DialedRated ★ 4.0
- Iron FamilyRated ★ 2.0
- King the LandRated ★ 2.0
- Family by ChoiceRated ★ 3.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0