Series
Ratings
25
SuitsRated ★ 4.5- Last One Standing Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- Emily in ParisRated ★ 4.0
- Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 5.0- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0- My NameRated ★ 5.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
World Trigger Season 3Rated ★ 5.0