Series
Ratings
44- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- ParfumRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 1.0