Titles you rated
- AllergyRated ★ 3.5
- Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- DearRated ★ 3.0
- House of the QueenRated ★ 3.0
- EunwooRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- HomeworkRated ★ 3.5
- Young Adult MattersRated ★ 1.5
- Park Hwa-youngRated ★ 2.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0- Crash Landing On You: Live in SeoulRated ★ 3.0
- Killing RomanceRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5