Series
Ratings
80- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5- I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- The Silent SeaRated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
The Terminal ListRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- ConnectRated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 3.5