Titles you rated

The HeirsRated ★ 3.5
Backstreet RookieRated ★ 4.5- Cheer UpRated ★ 5.0
- Miss Night and DayRated ★ 3.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0

Hot Stove LeagueRated ★ 1.0- Shooting Stars - Infinite UniverseRated ★ 2.0
- Steel Troops WRated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0