Series
Ratings
16- As You Stood ByRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0