Series
Ratings
10
Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 4.5
Yamete. ~Horror Tv Series~Rated ★ 2.5
都市伝説物語 ひきこRated ★ 2.5
Ojisama to NekoRated ★ 4.5- Mental Tsuyome Bijo Shirakawa-sanRated ★ 4.5
A Solo Lady's Recommendations Season 3Rated ★ 5.0
A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 5.0
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 5.0- Zatoichi monogatariRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 4.5