Series
Ratings
57- Dahmer On Dahmer: A Serial Killer SpeaksRated ★ 2.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Bread BarbershopRated ★ 4.0
New NonstopRated ★ 5.0
Literary VirginRated ★ 1.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
ふしぎ遊戯Rated ★ 5.0
ふしぎ遊戯Rated ★ 5.0
ふしぎ遊戯Rated ★ 5.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 1.0