Movies
Ratings
875
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5- BugoniaRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 4.0
- MantisRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0