Series
Ratings
47
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0